Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

PLAVKOVÁ SEZONA ZAHÁJENA: Tyto krasavice raději nechcete potkat na pláži

+ Dalších 6 fotografií
Plavková sezona už se pomaličku blíží i do našich krajin. Za velkou louží si však užívají sluníčka dlouho a plastiková monstra odhalila svoje zbraně. Které ženy byste na pláži nechtěli potkat? Tyto hrůzy by měly být radši zahalené celý rok. Svým zevnějškem děsí nejen v plavkách!

Pro některé ženy je to jedno z nejobávanějších období celého roku. Poodhalit své tělo v plavkách a vystavit všechny své nedokonalosti. Ženy, které podstoupily několik plastických operací, si s tím však hlavu nelámou. Jsou přeci dokonale krásné a každý na ně rád kouká. Pokud to však nejsou naše adeptky, které to trochu přehnaly.

Vytasit na odiv své obří balony, které doplňují ještě svým botoxem vytuněným obličejem, je prostě baví. Je to jejich koníček a slabost. Tato strašidla by však měla být radši zahalená a vůbec nevycházet mezi lidi. Někdo by mohl dostat infarkt…

Co myslíte, je to už moc, nebo je to naprosto normální? Ve fotogalerii se můžete podívat na dámy, které to se svým vzhledem dost přepískly.

Mohlo by vás zajímat

Další články