Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Plastiky byly životní chybou Kena Rodriga Alvese: Jako mladý byl k nakousnutí a každá byste ho chtěla

Co na něj říkáte?
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
Rodrigo Alves se proslavil pouze svými nesčetnými plastikami. Dnes mu je přes třicet let a svým vzhledem děsí lidi na každém kroku. Někteří se až podivují nad tím, že má ještě vůbec nějakou mimiku ve tváři. Živý Ken utratil neskutečný balík jenom proto, aby vypadal jako umělá postavička. Kdyby se na to vykašlal, tak by měl téměř každou, na kterou by si ukázal. Takhle vypadal ještě pár let zpět.

Živý Ken Rodrigo Alves zasvětil celý svůj život plastikám. Mnoho plastických chirurgů ho před několika týdny varovalo před tím, aby s úpravami svého zevnějšku okamžitě přestal, jelikož mu může v krajním případě hrozit smrt.

Toho se nejspíše plastikový Alves zalekl a vydal prohlášení, že s operacemi končí. Vydrželo mu to ale sotva dva týdny a už do světa hlásal, že si nechá odstranit další žebro, aby byl v pase hubenější.

Před několika lety, když neměl na svém těle žádnou úpravu, tak vypadal opravdu hezky. Sympatický mladík, s roztomilou tvářičkou a krásným úsměvem. Lidé se hromadně shodují na tom, že nechat ze sebe udělat dobrovolně plastickou postavičku byla Rodrigova životní chyba.

Podívejte se do galerie a uznejte, že kdysi by po Alvesovi toužila každá druhá.

Související články

Další články