Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Plastikový zjev Rodrigo Alves se dočista zbláznil! Na pláži ukazoval své nádobíčko a obtloustlé tělo

To je moc!
+ Dalších 83 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (35) ztratil veškerou soudnost a pro 5 minut slávy udělá vše! Podstupuje množství plastik, ale nedodržuje životosprávu, a tak jeho pekáč buchet na břiše vypadá poněkud komicky, jelikož má zbytek těla pěkně obtloustlý. Dokonce ukázal i své nádobíčko v průhledných mokrých plavkách.

Tak tohle je moc i pro silné žaludky! Živý Ken Rodrigo Alves se zřejmě dočista zbláznil a pro slávu udělá vše, co se po něm chce i nechce. V Miami se vytasil se svými břišáky a figurou bez žeber v Miami. Na focení dorazil v upnutých bílých plavkách, které odhalily mnohem víc, než by chtěl kdokoliv z vás vidět.

Bílé slipové plavky se po hrátkách v moři staly takřka transparentními a plastikový Rodrigo ukázal své podprůměrné nádobíčko, o kterém se spekulovalo, že o něj dávno přišel a má pouze uměle vytvořený vývod k močení.

Je vidět, že tahle bizarní postavička se ničeho nebojí a ještě o ní uslyšíme. Evidentně má nápadů dostatek. I když doposud v tak mladém věku podstoupil více než 150 plastických zákroků, jeho tělo je už tak vyčerpané, že další liposukci mu lékaři odmítají udělat!

Mohlo by vás zajímat

Další články