Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Živý Ken Rodrigo Alves pro eXtra: S plastikami je šmytec! ŠÍLENÉ VIDEO PRO OTRLÉ

+ Dalších 92 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (34) přijel do Prahy, aby si tu nechal vyspravit fasádu. Při té příležitosti jsme ho řádně vyzpovídali a plastikami posedlý Brazilec nám prozradil nejen to, že nikdy nechtěl být Kenem a jaký je jeho ideální věk, nechal nás celý zákrok natočit. Upozorňujeme, že tohle video je opravdu jen pro silné povahy.

Rodrigo Alves přijal pozvání svého kamaráda a českého protějšku Roberta Paulata a nechal si na specializované klinice omladit svůj plastikami zhuntovaný obličej. Při té příležitosti poskytl eXtra.cz rozhovor, v němž mimo jiné prohlásil, že s plastikami už nadobro skončil. Prozradil nám také, jak dlouho mu trvá, než si na sebe po každé další plastice zvykne, nebo co ho vlastně k nekonečným úpravám svého vzhledu vede.

Celá následná operace, která byla tentokrát neinvazivního charakteru, ovšem zahrnovala opravdu velkou spoustu injekcí, proběhla za přítomnosti kamery, a jak se můžete sami přesvědčit, byl to skutečně zážitek pro silné žaludky a otrlé povahy.

Rodrigo je každopádně dle svých slov celý nadšený z Prahy, kam se hodlá vracet, protože chce pomocí různých kosmetických technik zůstat stále mlád. Nejraději by, kdyby mu bylo navěky 27 let.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy