Brazilec Rodrigo Alves, který se ve světě proslavil hlavně jako živý Ken, má na svém kontě více než 150 zákroků. Nedávno dokonce navštívil Prahu, aby podstoupil další omlazující zákrok, jelikož, jak sám prozradil, bojí se stárnout a ani nechce vypadat staře!

Proceduru podstoupil na pražské klinice svého kamaráda Roberta Paulata. Oživlému Kenovi se po omlazovací proceduře udělalo několik modřinek. Rodrigo se rozhořčeně rozpovídal na Instagramu o tom, že za vše může klinika, a rozhlašoval lživé informace.

„Byl ošetřen nejlepším odborníkem na plastickou chirurgii, MUDr. Blankou Vraspírovou, která udělala maximum, aby Rodrigovi pomohla eliminovat jizvy a vzhled unavené pleti. Alves odcházel z kliniky poučen, že má dodržovat klidový režim a nosit kompresivní masku a nepít alkohol. Novináři a paparazzi z ČR Alvese sledovali o víkendu a zjistili, že si užíval nočního života, alkohol tekl proudem, a tím pádem nedodržel klidový režim, je možné, že modřinku si pod okem udělal během bujarého večera," ozřejmil ředitel kliniky Robert Paulat.

Rodrigo se ale ani po téhle zkušenosti nepoučil, momentálně se zdržuje v Itálii, kde už také několikrát navštívil plastického chirurga a o pár hodin později si užíval nespoutaného večírku s přáteli, ba dokonce celý večírek vypadal jako jeho nápad.

Kombinace zákroků a divokých večírků může být z dlouhodobého hlediska velmi nebezpečná, a to si zřejmě Ken Alves neuvědomuje.