Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Plastikový Ken Rodrigo Alves si nedá říct! Zase pije a rozpadá se mu obličej

Plastikový Ken Rodrigo Alves si nedá říct! Zase pije a rozpadá se mu obličej
Zdroj: instagram
+ Dalších 96 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (34) se dočista zbláznil! Po své nedávné návštěvě Prahy, kde mu měli údajně zničit obličej, nerespektuje varování a nadále hazarduje se zdravím! Údajně nepovedený zákrok měl na svědomí on sám právě tím, že si užíval divokého večírku v Praze a nedodržel klidový režim. Co vyvádí v Itálii?

Brazilec Rodrigo Alves, který se ve světě proslavil hlavně jako živý Ken, má na svém kontě více než 150 zákroků. Nedávno dokonce navštívil Prahu, aby podstoupil další omlazující zákrok, jelikož, jak sám prozradil, bojí se stárnout a ani nechce vypadat staře!

Proceduru podstoupil na pražské klinice svého kamaráda Roberta Paulata. Oživlému Kenovi se po omlazovací proceduře udělalo několik modřinek. Rodrigo se rozhořčeně rozpovídal na Instagramu o tom, že za vše může klinika, a rozhlašoval lživé informace.

„Byl ošetřen nejlepším odborníkem na plastickou chirurgii, MUDr. Blankou Vraspírovou, která udělala maximum, aby Rodrigovi pomohla eliminovat jizvy a vzhled unavené pleti. Alves odcházel z kliniky poučen, že má dodržovat klidový režim a nosit kompresivní masku a nepít alkohol. Novináři a paparazzi z ČR Alvese sledovali o víkendu a zjistili, že si užíval nočního života, alkohol tekl proudem, a tím pádem nedodržel klidový režim, je možné, že modřinku si pod okem udělal během bujarého večera," ozřejmil ředitel kliniky Robert Paulat.

Rodrigo se ale ani po téhle zkušenosti nepoučil, momentálně se zdržuje v Itálii, kde už také několikrát navštívil plastického chirurga a o pár hodin později si užíval nespoutaného večírku s přáteli, ba dokonce celý večírek vypadal jako jeho nápad.

Kombinace zákroků a divokých večírků může být z dlouhodobého hlediska velmi nebezpečná, a to si zřejmě Ken Alves neuvědomuje.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy