Silvia Kucherenko je čtyřiatřicetiletá modelka, která je známá v Česku a na Slovensku zejména díky svým plastikám, které se snaží zapírat. Možná vám její jméno nic neříká, ale jakmile uvidíte její fotku, okamžitě budete vědět, o koho jde.

Její vzhled plastikové Barbie ji předchází. Ovšem málokdo tušil, že tahle dáma s kačeřími ústy má zhruba stejně povedenou sestru, jako je ona sama. Jmenuje se Štefánia Horváthová a možná se o ní dá říct, že je o trochu žalostnější než Silvia.

Štefánia se nedávno provdala, a aby to nebyla jen tak obyčejná svatba, tak se rozhodla, že ji jemně okoření svým vystoupením. Sestra Silvie se rozhodla, že vloží do svého svatebního dne kulturní vložku a svému manželovi zazpívá píseň od Dary Rolins Všetko alebo nič.

Celé video, ve kterém se nevěsta snaží zpívat, je naprosto příšerné. Dost že ona sama vypadá jako přeslazená cukrová vata, tak jí za zády hraje na klávesy prapodivný mužík, který vypadá, jako by se pomocí stroje času teleportoval z roku 1994.

Štefánia se snaží napodobovat Daru Rolins (44), do toho tančí jakýsi mimozemský svatební tanec a to, co z ní vychází, nelze rozhodně považovat za zpěv. My pevně doufáme, že po tomhle vystoupení manžel nepodal žádost o rozvod.

Poslech videa je samozřejmě pouze na vaše vlastní nebezpečí.