Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Plastiková Lela od bijce Vémoly: Pravda o jejím obličeji! Toto má být krása?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 22 fotografií
přehnané plastiky
Lela Ceterová (29), přítelkyně MMA zápasníka Karlose Vémoly (33), se v sobotu večer zúčastnila koncertu pro nadaci Kapka naděje. Playmate se jen málokdy objevuje na veřejnosti zahalená, a tak všechny překvapilo, že se ukázala v šatech, které její dekolt schovaly. Lela, která se netají svou láskou k plastickým operacím, má kromě prsou vylepšené i další části těla. Lépe řečeno, těžko na ní najdete něco, co si upravit nenechala.

I přes to, že se Lela Ceterová výjimečně nechlubila umělými melouny, jen málokdo jí nevěnoval dlouhý pohled. Pozornost na sebe totiž strhávaly její obří rty. Může tahle holka ještě vůbec jíst, pít nebo pořádně mluvit? Po nedávné plastice prsou tvrdila, že žádný zákrok už nepodstoupí, její pusa je přitom o dost větší než dřív.

Lela, ze které by po odstranění všeho umělého nezbyla ani polovina, vzbuzuje pozornost, kdekoliv se mihne. Bohužel pro ni, ne v úplně dobrém smyslu slova. Muži se za ní sice otáčejí, drtivá většina z nich to ale dělá proto, aby se ujistili, co to vlastně viděli. Karlos Vémola se tak nemusí bát, že by mu jeho přítelkyni chtěl náhodou někdo přebrat.

Spousta lidí na sociálních sítích spekuluje o tom, co se Vémolovi na Lele může líbit. Říká se, že každé zboží má svého kupce a zřejmě na tom bude něco pravdy…

Související články

Další články