Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Plastiková Jessica Alves šokuje: Chci zoufale ztratit panenství a mít dítě, hlásá

Plastiková Jessica Alves šokuje: Chci zoufale ztratit panenství a mít dítě, hlásá
Zdroj: foto Jessica Alves / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
zpověď

Novým jménem Jessica Alves (37) již dávno nepřipomíná muže, v jehož těle se narodila. Plastiková nadšenkyně se po operaci, kdy si nechala změnit pohlaví a zhubla 25 kilogramů, nechala slyšet, že by již zoufale ráda ztratila své panenství a měla dítě. Lov toho pravého se jí ale příliš nedaří, muž, se kterým měla rande, se zajímal jen o její spodní prádlo.

Plastiková Jessica Alves nedávno prozradila, že dokáže hubnout jeden kilogram denně, což se jí zřejmě skutečně podařilo a výsledkem se pochlubila na sociálních sítích, aktuálně by měla mít dole až 25 kilogramů.

V únoru podstoupila Jessica změnu pohlaví a v červnu dokonce bariatrický zákrok, jehož účelem mělo být zmenšení žaludku, díky kterému zhubla tolik kilogramů a nyní se má cítit mnohem sebevědoměji.

Zoufale chci ztratit panenství

Pro deník MailOnline nyní po zákrocích prozradila, že by již "zoufale" ráda ztratila panenství. "Jsem na lovu toho pravého už nějakou dobu, ale bohužel bez úspěchu," prozradila s tím, že by se také ráda stala matkou.

"Používala jsem k seznamování Tinder, ale bohužel jsem neměla štěstí. Můj účet byl navíc několikrát zakázaný, protože si uživatelé mysleli, že to nejsem skutečně já, a tak profil nahlašovali," svěřila se navíc i s nepříjemným zážitkem.

"Nedávno jsem byla na rande s mužem, který vypadal na fotkách skvěle, ale když se objevil, tak vypadal zcela jinak," řekla rozzuřeně.

"Byla jsem naštvaná a zklamaná, tak jsem mu dala pouhých 10 minut svého času, a když jsem se postavila, tak se mě zeptal na mé spodní prádlo," ​dodala.Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy