Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Plastiková Jasmina Alagič: Vraždí svou přirozenou krásu přehnanou vyumělkovaností!

Proč vraždí svou krásu přehnanou vyumělkovaností?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 72 fotografií
Jasmina Alagič (29) už pár měsíců zahřívá postel drsňákovi Rytmusovi (41), ale je docela možné, že ještě před pár lety by si o ni neopřel ani kolo. Moderátorka totiž prodělala několik plastických zákroků, díky nimž se z ní stala opravdová kráska. Někdy to ale s vyumělkovaností přehání, přitom méně znamená často více!

Jasmina Alagič nepochybně nedostatkem půvabu netrpí, jinak by si ji Rytmus nevybral. Vděčí za to i plastikám, v minulosti si nechala upravit nos i pusu a na její tváři jsou patrné i výplně a botox.

„U Jasminy můžeme jasně vidět, že prošla několika úpravami a pracoval na ní opravdu dobrý chirurg,“ potvrdil nám ředitel luxusní kliniky Medico Beauty Robert Paulat.

Chirurgické zákroky moderátorce SuperStar 2018 pomohly, rozhodně vypadá lépe než na začátku své kariéry. Jenomže Jasmině asi nikdo v životě neřekl, že v nejlepším se má přestat.

Když je někdo půvabný jako Jasmina, měl by v dalším zkrášlování volit především střídmost. To však Alagič očividně neumí, make-up má zřejmě doma uložený ve vaně a další šminky jí musejí vozit kolony kamionů. Občas to přežene tak moc, že v mužích vzbudí daleko větší úžas, než zamýšlela, bohužel ne ten pozitivní.

A přitom jí to bez malovátek tak sluší! Takže méně umělosti, více přirozenosti, Jasmino!

Související články

Další články