Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Plastiková Eva Feuereislová promluvila o dramatickém rozchodu: V posteli má ale pořád rušno!

+ Dalších 15 fotografií
Plastiková diva Eva Feuereislová (29) byla ještě před létem až po uši zamilovaná. V současné době je ale po rozchodu a konec jejího vztahu rozhodně nepatřil mezi ty nejpříjemnější. I přes všechna úskalí svému příteli přeje jen to nejlepší v dalším životě. Co se mezi nimi stalo? A kolik má v současné době Eva v posteli chlapů?

"V současné době partnera jako vážnou známost nemám, protože jsme se v létě s bývalým přítelem rozešli po necelém roce," začíná vysvětlovat svůj rozchod Eva Feuereislová, na které je vidět, že se k téhle etapě života nechce již vracet a není jí příjemné o tom mluvit.

"Důvod rozchodu by vám spíše řekl můj bývalý přítel. Ten měl totiž najednou důvodů spoustu. Když je na mě vysypal, tak jsem docela koukala jako péro z gauče. Nevím, kde to vzal, ale budiž mu přáno," rozpovídala se o pravých důvodech Eva, která je známá hlavně díky svým plastikám a účastí v reality show VyVolení

"Z jeho strany šlo asi o prachy," neudržela se nakonec blonďatá kráska. "Já singl nejsem nikdy, ale samozřejmě několik mužů se kolem mě pohybuje. S některými jsem kamarádka, s některými víc než kamarádka. A zatím bych to nechala takhle zaobalené," dodává.

Reality show hvězdička také přiznala, že ji čeká plastika prsou, možná si nechá dát implantáty do zadku, tím si ale ještě není jistá. Vytunit chce také svůj úsměv, ale tentokrát překvapivě nepůjde o zvětšení rtů, ale o vcelku náročný zákrok se zuby.

Tak uvidíme, jak bude Eva Feuereislová vypadat ve své téměř finální verzi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy