Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Plastiková Barbie našla svého Kena: Jessica Alves kráčela po boku tajemného muže

Jessica Alves
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tajemný muž

Na Jessice Alves (39) už není mužského absolutně nic. Podle snímku zahraničních paparazzi fotografů se ukázala po boku pohledného muže, který je podle všeho její nový nápadník. Procházeli se spolu po londýnské čtvrti Soho.

Jessica Alves se narodila původně jako muž. S mužem dnes už ale nemá nic společného. Nadšenkyně do plastik podstupuje jeden zákrok za druhým. Naposled si nechala přeoperovat oči, které jí po zákroku napuchly, jako kdyby ji popíchalo hejno vos. Podle britského deníku Metro prý nebyla spokojená se svým tvarem a chtěla si je nechat vytvarovat do mandlového tvaru podle modelky Belly Hadid.

Že by nová láska?

Fotografové ji zachytili, jak se prochází po londýnské čtvrti Soho s tajemným mužem, se kterým se držela za ruku. Vypadalo to, jako kdyby tvořili pár. Ukázala se již nalíčená a zcela uzdravená po zákroku očí. Na sobě měla přiléhavé bílé šaty s obřím dekoltem a na levé ruce nesla velký prsten.

90 plastik za posledních 20 let

Jessica také šla s pravdou ven a přiznala, kolik plastik už podstoupila za posledních 20 let. "Za posledních 20 let jsem podstoupila více než 90 plastických operací. Většina lidí mě vnímá jako závislou na plastické chirurgii. Skutečnost je ale taková, že jsem se narodila jako muž, který je nyní ženou. Proto bylo nutné podstoupit operace, abych byla člověkem, kterým jsem dnes," uvedla pro Daily Mail.

Alves nedávno oslavila 39. narozeniny a sama prohlásila, že se chystá na další plastické úpravy. Zejména promluvila o speciální obličejové proceduře, díky které zůstane svěží a bude mít stejnou podobu minimálně 15 let.Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy