Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Plastikami posedlá Foxy má v prsou výplně, které váží jako tříleté dítě

Foxy Menagerie Verre má v prsou výplně, co váží jako tříleté dítě
Zdroj: Archiv Foxy Menagerie Verre
+ Dalších 6 fotografií
Extrémní operace

Foxy Menagerie Verre bývala nesmírně stydlivou holčičkou. To už je minulost, teď má v ňadrech maxi implantáty a na veřejnosti je k nepřehlédnutí. Modelka pro dospělé si nechala ještě zúžit pas, teď touží i po maxi zadečku.

6,5litrové výplně ňader

Foxy Menagerie Verre se narodila v americkém Detroitu. Na škole byla příšerně stydlivým dítětem, prý kvůli tomu, že vypadala hrozně obyčejně. Později se Foxy začala věnovat modelingu, se kterým sekla, když si našla manžela. Po rozvodu se vrhla na dráhu modelky pro dospělé naplno.

Svůj plastikami zohyzděný vzhled Foxy doslova miluje. Každé prso má naplněno víc než šestiapůllitrovými implantáty. Kráska je zřejmě obdivovatelkou animované Jessiky Rabbit. Chce si ale také nechat zvětšit zadeček na pořádnou zadel, protože sní o symetričtější figuře ve tvaru přesýpacích hodin.

Foxy Menagerie Verre plastikami žije

Jenže lékaři Foxy v její vizi příliš nepodporují. Implantáty do zadku se jim zavádět nechce, protože modelce hrozí infekce a další problémy. Pozadí si už navíc jednou nechávala zvětšovat tukem. Prsa si Foxy nechala upravit dohromady čtyřikrát. Kromě toho podstoupila zvětšení rtů, liposukci a do těla si nechala vpravit několik dalších výplní. Kromě toho si nechala operativně zúžit pas.

Foxy dělají její maxi ňadra problém i během každodenního provozu. Vařit musí na zadních plotýnkách sporáku, aby se nepopálila, prsa ji navíc převažují, když jde ze schodů. Je Foxy na plastikách už závislá? Pravděpodobně. "Po každé operaci se cítím tak fantasticky! Hrozně ráda pozoruju toho nového člověka, kterým se po zákroku stanu," říká. Pokud byste z modelky pro dospělé chtěli vidět víc, než je zdrávo, můžete si předplatit členství na jejím OnlyFans. Tam se vám kráska odhalí už za v přepočtu asi 230 korun měsíčně.

Podívejte se na Foxy do naší sexy galerie.

Související články

Další články