Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Plastika prsou dokáže zázraky skoro na počkání

Také jste mezi těmi, kteří odsuzují plastické a estetické zákroky? Nebo nad úpravou poprsí dokonce uvažujete, ale rozporuplné názory vás od ní odrazují? Přinášíme vám několik faktů, které vás o pozitivní stránce tohoto zákroku přesvědčí.

Zahoďte předsudky

Možná to netušíte, ale operace prsou se neřeší jen ve spojitosti s jejich zvětšováním. Časté jsou i případy se zmenšováním nebo modelací prsou. Větší poprsí pak dokonce může zapříčinit přetrvávající bolesti zad nebo jiné zdravotní problémy, které mohou být pádným důvodem k tomu podstoupit úpravy poprsí. Další variantou zákroku je modelace poprsí. Ta zahrnuje například plastickou úpravu při deformaci poprsí, která bývá následkem vážného zranění či onemocnění.

Na plastiku až po konzultaci

V praxi to rozhodně nefunguje tak, že si zaplatíte zákrok a ihned jdete na sál. Celému procesu samozřejmě předchází konzultace a důkladné předoperační vyšetření odborníkem, který potřebuje znát váš aktuální zdravotní stav, aby nic nezanedbal. V případě, že by zákrok nemohl z nějaké příčiny provést, vám pak doporučí alternativní možnosti. Není proto důvod obávat se, že se během zákroku může něco nenávratně pokazit nebo že by se z vaší strany jednalo o unáhlené rozhodnutí.

Zákrok je rychlý

Veškeré postupy a procesy se v medicíně zrychlují či dokonce automatizují a jinak tomu není ani v oboru plastické chirurgie. Málokdo to ví, ovšem plastická operace prsou patří mezi poměrně rychlé zákroky. V praxi to probíhá tak, že po již zmíněné konzultaci s odborníkem se domluvíte na termínu zákroku. Samotný zákrok pak trvá zhruba 1–3 hodiny, vždy ale záleží na typu operace.

Rekonvalescence je krátká, pokud ji nepodceníte

Pokud vše probíhá podle plánu, den poté už vás pustí domů a vám začne doba rekonvalescence. Délka doby hojení závisí hlavně na prvním týdnu rekonvalescence, kdy byste měli opravdu jen odpočívat. Klidný režim ale dodržujte i v dalších týdnech. Po měsíci od zákroku už se většinou můžete vrátit do zaběhnutého režimu a třeba začít i sportovat.

Odborníkům na plastické a estetické operace se můžete svěřit kdykoliv jen chcete, ať už řešíte komplexy se svým tělem, zranění po nehodě či deformaci určitých partií po nemoci. Plastické kliniky dnes už dokonce nabízí i služby čistě pro muže, a ti je překvapivě také hojně využívají. Mezi ty nejčastější patří liposukce, zmenšování prsou, zvětšení penisu, ale i plastika a vylepšení různých částí obličeje. Je jen na vás, jakou cestu ke ztracenému sebevědomí zvolíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články