Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Plastika obličeje, nebo rafinovaná maska? Týnuš ukázala místo, kde ji zasáhl oheň

Zdroj: archiv
+ Dalších 44 fotografií
Popálená Týnuš
Youtuberka Týnuš Třešničková (23) si po výbuchu ohně v istanbulské restauraci prošla mnoha životními změnami. Teď se musí vyrovnávat se stavem, kdy byla popálena na několika místech těla. Rány se každým dnem pomalu hojí, přesto youtuberka ukázala snímek tváře a vypadá to, jako by měla první plastický zákrok tváře za sebou.

Týnuš se pomalu vrací zpátky do normálního života. Své fanoušky opět zásobuje fotkami tak, jak byli zvyklí před nešťastnou událostí, která se stala loni v září v turecké restauraci, a bezprostředně po ní musela být upoutána na nemocniční lůžko v istanbulské klinice se specializací na popáleniny. Z Týnuš se pomalu stává opět dívka, která chce diktovat trendy.

Teď ukázala snímek obličeje z úhlu, který vypovídá více o tom, jak moc byla její tvář ohněm zasažena. Dokonce to působí, jako by měla první plastický zákrok za sebou. Sám to dopředu avizoval její přítel Viktor Hajíček, který promluvil pro eXtra.cz. „Čeká ji několik plastických zákroků. Lehká cesta to není, ale věříme oba, že vše bude dobré,“ řekl eXtra.cz partner youtuberky Viktor Hajíček s tím, že s návratem do Česka proběhnou u Týnuš ještě další operace, kterými se budou minimalizovat následky na poškozené kůži.

Při incidentu byl popálen také její přítel Hajíček. Ten měl popálených „jen“ 15 % těla, ona 30. Po krátké hospitalizaci se na rozdíl od Týnuš vrátil do běžného života. Ona zůstala tři čtvrtě roku v instanbulské nemocnici. Léčba popálenin je vždy náročná, protože se jedná o často otevřené rány.

Související články

Další články