Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Plastičtí chirurgové se shodují: Za mladistvým vzhledem první dámy Francie stojí PLASTIKY! Kolik jich má?

Co myslíte vy?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Brigitte Trogneux Macron všechny šokuje svou dokonalou vizáží. I přesto, že jí je čtyřiašedesát let, působí velmi mladistvým dojmem a nikdo by jí tolik let netipoval. Můžou za to snad plastiky a šikovné ruce plastického chirurga? A kolik jich má? Na tom se nemohou shodnout odborníci z celého světa.

Nová první dáma Francie, Brigitte Trogneux Macron vzbuzuje v lidech zvláštní pocity. Všichni jsou doslova paf z toho, že jí je již šedesát čtyři let, a přesto má postavu dvacítky, dokáže perfektně zamaskovat známky stárnutí a vůbec na svůj věk nevypadá.

Jedni jsou toho názoru, že za vším stojí zdravý životní styl, kosmetika, každodenní cvičení a stylisté. Odborníci jsou ale jiného názoru. Ti jsou přesvědčeni, že jenom ve zdravém životním stylu to nebude, ale Brigitte si ke svému mladistvému vzhledu dopomáhá plastikami.

Není se ale čemu divit, že Brigitte chce vypadat vedle svého muže dobře. Vždyť je o pětadvacet let starší než její manžel a nechce přece vedle něj působit dojmem, že není jeho žena, nýbrž matka.

Nová první dáma se nikdy ke svému vzhledu nevyjádřila. Nejde si ale nevšimnout, že i v jejím věku nemá strach z krátkých sukní a odvážnějších modelů. Tým odborníků je přesvědčen o tom, že Brigitte se ráda svěřuje do péče plastických chirurgů. Dle jejich názoru si nechává pravidelně ošetřovat vrásky kolem úst, na čele a pravděpodobně bude mít i implantáty, které jí vyhlazují obličej.

„Téměř určitě si také nechala injekčně odstranit kruhy pod očima, díky čemuž má vyhlazenou kůži a vypadá svěžeji a odpočatě,“ komentuje vzhled první dámy Francie lékařka Tatiana Lapaová.

A další chirurgové se přidávají. „Chirurg odvedl dobrou práci, takže výsledky zásahů nebijí do očí a Trogneux vypadá dobře." Další odbornice je toho názoru, že Brigitte může mít na sobě plastik daleko víc.

„Ať už ale svého vzhledu dosáhla přirozenou cestou, nebo díky malé pomoci lékařů, vypadá fantasticky,“ dodala Ifeoma Ejikemeová, která je přesvědčena o tom, že si Brigitte nechala upravit i nos.

Související články

Další články