Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Plastický Ken Rodrigo Alves hazarduje se životem! Extrémně přibírá a pomalu se zabíjí!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 46 fotografií
zešílel
Živý Ken Rodrigo Alves (35) by zřejmě měl navštívit místo plastického chirurga psychiatra. Zákroky, které podstupuje, už hraničí se zdravým rozumem a hazarduje se svým vlastním životem! Podstoupil už tolik operací, že ho odborníci varují, že další liposukce ho může zabít!

Rodrigo Alves miluje operace, plastiky a svůj děsivý vzhled umělého panáka. Kliniky po celém světě ho zvou na návštěvu a nabízejí mu zákroky zcela zdarma. I když Rodrigo není reklama z nejideálnějších, jelikož se mu právě kvůli operacím rozpadá obličej a pokud nepřestane, hrozí mu smrt!

Rodrigo totiž podstoupil kromě jiného nespočetné množství liposukcí a nechal si odsát nadbytečný tuk, který mu překážel. Dokonce má i silikonové implantáty v břiše, které vypadají jako vymakané břišáky. To vše je ale jen jako.

Doktoři Kena varovali před špatnou životosprávou a velkým množstvím alkoholu, které Rodrigo na divokých večírcích popíjí. Tím si totiž způsobuje přibírání a jeho tělo podle odborníků další liposukci zvládnout nemusí.

Jen nedávno se ukázal v Římě a je vidět, že známý blonďák bojuje sám se sebou. Kila navíc jsou na něm nepřehlédnutelná a operace v nedohlednu. Vydrží to? Nebo bude opravdu riskovat svůj život?

Související články

Další články