Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Plastický chirurg Patrik Paulis pár dnů po tragické nehodě: Bolest zahání prací!

Patrik Paulis se v pátek večer stal účastníkem tragické dopravní nehody.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Minulý pátek se mu změnil život o 180 stupňů! Úspěšný plastický chirurg Patrik Paulis (46) byl účastníkem vážné dopravní autonehody, při které zemřel člověk, když se jeho vůz čelně srazil s protijedoucím autem. Redakci eXtra.cz svěřil své pocity. Lítost, bolest, smutek ze ztráty lidského života. Aby překonal to nejhorší, vrátil se do práce...

Paulis eXtra.cz popsal nešťastnou situaci, kterou by nejraději vymazal ze své paměti. „Oživoval jsem ho, ale… Jsem z toho velmi zdrcený. Já sám mám lehčí zranění. Ještě nevím, co se bude dít. Vyšetřuje to nyní policie,“ popsal včera chirurg redaktorovi s tím, že po psychické stránce na tom není nejlépe.

Dnes jsme jej zastihli v pracovním procesu, kde se snaží bolestivou událost vytlačovat z mysli. "Jsem v práci, už se k tomu nechci vyjadřovat. Není mi dobře na duši. Je to nešťastná událost, která se neměla stát. Omlouvám se," byla jeho slova a z hlasu bylo poznat, že mu z celé události není dobře a lituje jí.

Paulis zároveň pochopil, že se s tragédií, která se stala, musí porvat. Mohl by se jistě utápět v depresi a alkoholu, připomínat si, co by se stalo, kdyby... Ale zároveň si nejspíš uvědomil, že nejlepším lékem bude žít jako před tragickou nehodou, i když to už nejspíš nikdy nepůjde.

Související články

Další články