Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Plastický chirurg kompletně přeoperoval pacientku: A když byla perfektní, vzal si ji za ženu!

Byla to prý láska na první pohled, tvrdí lékař. O ruku ji ale požádal
až po transplantacích.
Zdroj: Profimedia.cz

Poprvé se potkali v roce 2007, kdy měla Veronica (nyní 38) pár kilo po porodu navíc, nevzhledné strie, nedokázala shodit a nebyla sama se sebou vůbec spokojená. Ani s tou plastikou prsou, kterou podstoupila. David Matlock (49) jí jako plastický chirurg dokázal pomoct a navíc jí doporučil ještě pár úprav navíc. Doslova si tak vlastníma rukama vytvořil ideální ženu, kterou si pak už nechal. Požádal ji totiž po těch všech úpravách o ruku a ona řekla ano.

Matlock tvrdí, že při prvním setkání byl příliš nesmělý a odvážil se až poté, co ji doopravdy poznal. Chce se nám říct, co doopravdy poznal její tělo, protože Veronica u něj dokonce podstoupila po porodu své dcery i plastickou operaci vagíny, aby byla tam dole přitažlivější.

Ať tak či onak, z manželství vytěžili oba. Veronica celkem upřímně přiznává, že on pracuje na jejím dokonalém vzhledu teď už zdarma. Ona mu zase slouží jako chodící reklama. Veronica si začala svou novou postavu udržovat a s manželem objíždějí fitness soutěže, kde se návštěvníci obdivují jejímu tělu.

Manžel jí dokázal vytvarovat svaly a zpevnit zadek, v němž má také implantáty, dohlíží na její správnou výživu a nemusí utrácet peníze za inzeráty v novinách. Prostě perfektní byznys, i když se oba dle svých slov horoucně milují.

Tak jo.

Související články

Další články