Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PLASTICKÉ OPERACE Z NÍ UDĚLALY ZRŮDU! Z bývalé Bond girl se stala vlastní kreatura a při pohledu do zrcadla pláče

Taková kráska to byla…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Byla jednou z nejkrásnějších žen planety, muži jí leželi u nohou a všichni zbožňovali její nádhernou tvářičku. Jenže na ty časy může herečka Britt Ekland (73) pouze vzpomínat. Podlehla totiž trendu plastických operací a ty z ní udělaly chodící kreaturu!

Stala se modlou milionů chlapů a ženy chtěly vypadat jako ona, přesto herečka, která si zahrála vedle Jamese Bonda Rogera Moora, nikdy se svým vzhledem prý nebyla spokojená. Nikdy jí nedošlo, že by mohla být hezká. Až teď po letech si uvědomuje, jakou chybu udělala, když chtěla být dokonalá pomocí plastik.

„Když koukám na své fotky z mládí na internetu, vidím, jak jsem byla nádherná, ale v té době jsem to neviděla,“ říká Britt. Dokonce byla kvůli odstátým uším a křivým zubům šikanována, ale tyhle nedokonalosti si nechala spravit hned, jak podepsala první smlouvu v Hollywoodu.

„Bylo to kvůli smlouvě s 20th Century Fox. Jakmile jsem ji měla, narovnali mi zuby a změnili mi jméno,“ prohlásila rodilá Švédka, jejíž původní jméno bylo Eklundová. „Je to jen práce a jako herečka uděláte, co se vám řekne.“

Jenže dnes milenka rockových hvězd hořce lituje, že ve svém zkrášlování dál pokračovala a nechala si udělat několik plastik.

„Udělala jsem hroznou věc. Do rtů mi nacpali spoustu věcí a musela jsem žít s děsnými fotkami sebe, které vyšly v novinách. Lidé nevěděli, že muž, který mi to dělal, mě používal jako pokusného králíka a zničil mi tvář,“ tvrdí herečka. „Dlouho jsem nemohla natáčet v televizi ani filmy. Bylo to velmi traumatické období mého života.“

Dnes už by do toho nikdy nešla, protože se na sebe nemůže ani podívat do zrcadla, aby nepropukla v pláč ze své zohyzděné tváře. Dokonce odsuzuje operace současných hereček, které podle Britt vypadají kvůli botoxu jako přes kopírák.

Související články

Další články