Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Plánujete zařídit si jídelnu? Nechte se inspirovat modrou!

Jak se vám líbí modrá jídelna?
+ Další 2 fotografie
V jídelně se musíme cítit dobře, aby nám tam chutnalo a mohli jsme si s přáteli dopřát i výbornou kávu. A máte navíc rádi modrou? S pěti povedenými jídelnami laděnými do modra přišel web homelove.cz. Nechte se inspirovat.

Máte rádi modrou barvu? A hledáte inspiraci pro svou jídelnu? Podívejte se na pět krásných jídelen. Tam se bude jíst jedna báseň. Některé jídelny jsou pojaty v moderním stylu, zatímco v jiných můžete obdivovat okouzlující vintage nábytek.

Všechny ale mají jedno společné. Při jejich zařizování byly použity výrazné modré prvky, které jim dodávají nezaměnitelný, osobitý charakter. Ať už se jedná o světle modrou, tmavě modrou nebo jakýkoliv jiný odstín modré, jídelna vypadá opravdu skvěle.

Modrá působí čistě a elegantně, a přesně tak má vypadat každá jídelna. U první jídelny nás zaujala především fantastická zlatá komoda a modré dekorace. Další jídelna ztělesňuje vrchol luxusu. Něco tak nádherného se opravdu jen tak nevidí.

Třetí jídelna je moderní a elegantní. Místnosti také dominuje obrovský obraz. Samostatnou zmínku si zaslouží také povedená dřevěná podlaha. U čtvrté jídelny je překrásný vintage jídelní set, originální lustr, barevný koberec a modrozelená stěna.

A poslední jídelna je založena na kontrastech. Velmi elegantní jsou zlato-stříbrné židle, tmavě modré stěny, kulatý stůl, černý lustr a bílý strop. Tak co, inspirovali jsme vás?

Mohlo by vás zajímat

Další články