Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Plánuje Víťa Starý velký comeback? Cítím se líp než dřív, zpívá ve své nové písni

Víťa Starý v době, kdy ještě vystupoval.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Nová tvorba

Zdravotní stav Víti Starého trápí mnoho fanoušků v Česku. Zakládající člen dnes již neexistující kapely Mandrage totiž měl kvůli vážným zdravotním komplikacím přijít o část nohy. To ho ale podle informací eXtra.cz nezastaví. Oblíbený zpěvák si měl koupit novou baskytaru a skládá prý nové písně. 

Velký otazník visí nad zdravotním stavem Víti Starého. Poté, co týdeník Sedmička přinesl informace, že mu měli lékaři kvůli cukrovce amputovat část nohy, nám tyto informace potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje z Plzně. Podle jiných lidí je ale bývalý zpěvák kapely Mandrage zdravý a obě nohy má mít celé.

Víťa stále skládá

Ačkoli sám Starý redakci eXtra.cz neodpověděl na žádnou ze zaslaných SMS zpráv, neutápí se prý v depresích. To alespoň vyplývá ze slov jeho blízkého kamaráda, se kterým jsme v kontaktu. Ten nám dokonce sdělil, že Víťa začal zase skládat. A to nejsou všechny jeho umělecké ambice.

Mandrage se sice rozpadli, ale Víťa na muziku rozhodně nezanevřel. Neustále skládá muziku, jen je na to sám. Před časem si dokonce koupil basovou kytaru,” sdělil redakci eXtra.cz blízký kamarád Víti.

Maluje obrazy

Autor textů Františkovy lázně, Šrouby a matice či Nebepeklo stále prý píše do šuplíku. “Stále píše nové písně. Jednu ze svých písní nazval ,,Cítím se líp než dřív”, což je všeříkající,” dodal náš zdroj, kterého jsme se zeptali, zda je šance, že by rozjel sólovou kariéru. To prý ale zatím reálné není.

“Víťa je strašně plachý a zatím se drží v ústraní. Je otázka, zda svou novou tvorbu vůbec někdy vydá. Mohl by ale někdy udělat výstavu svých obrazů, protože začal i malovat. Bude to ale chtít hodně času. Věčně totiž není se svou tvorbou spokojený a tvrdí, že obrazy nejsou ještě hotové,” dodal náš zdroj.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy