Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Plán na záchranu manželství! Vladimír Růžička chce svou lásku Marii s dcerou zpět...

+ Dalších 20 fotografií
Řadí se nejen k výborným trenérským kapacitám, ale aktuálně je i dobrým manželem... Alespoň tak se dá soudit dle jeho plánu na záchranu manželství s krásnou Marií (30), s níž vychovává roční dceru. Vladimír Růžička (55) dokazuje, že nejen coby hokejová legenda nikdy nic nevzdal, ani v osobním životě si nepřipouští prohru.

Je to několik týdnů, kdy to vypadalo, že manželství Růžičkových jde ke dnu jako slavná loď Titanic. Oba manželé už spolu nebydlí, když se Marie odstěhovala ze společného domu do bytu v centru Chomutova společně se svou roční dcerou.

Mluvilo se o tom, že Vladimír nepřekousl manželčinu minulost, kdy se živila jako tanečnice u tyče, ale byl i středem posměšků, když figuroval na každém dětinském selfíčku své ženy To se ale záhy změnilo. A zřejmě Vladimírovi s odstěhováním své manželky došlo, že mu rodina hodně chybí.

"Manžel sem dojíždí," řekla krásná Marie, když se redaktoři eXtra.cz za ní do centra Chomutova vypravili. Poskytla nám alespoň pár slov. Dům jejího manžela zel prázdnotou - hokejový trenér nebyl doma. Ale soudě podle slov Marie má Vladimír Růžička jako správný stratég plán na záchranu. A mnozí jejich sousedé, se kterými redaktoři mluvili, by mu přáli, aby nejen kvůli jejich roční dceři se návrat povedl. "Mluví se o tom v Chomutově hodně, je to malé město. Ale přál bych jim, aby se k sobě vrátili, vždyť mají roční dítě," řekl nám člověk, který Vladimíra dobře zná. A podobného názoru byli i další... Jestli i tentokrát bude Vladimír bodovat, ukáže ale až čas...

Související články

Další články