Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Plameny v Chorvatsku: Požáry zachvátily pláž Zrče a vyhnaly lidi z festivalu

+ Dalších 8 fotografií
Nebezpečí
Ohnivé peklo propuklo na chorvatské pláži Zrče v noci na úterý. V borovém lese tam vzplály ohromné požáry a z právě probíhajícího festivalu a tamějších klubů muselo být evakuováno přes deset tisíc lidí.

Zrče v Chorvatsku je oblíbenou dovolenkovou destinací, kterou rádi navštěvují i čeští turisté. Za bujarými večírky a magickým mořem se tam sjíždí téměř celá Evropa. Od pondělí na ostrově Pag probíhal hip hop festival Fresh Island, který musel být přerušen.

Na známé party pláži propukl v noci na úterý ohromný požár. Borový les mezi osadou Caska a nočním klubem Calypso, kde se zrovna bavily stovky lidí, zachvátily plameny šlehající skoro až k nebi. Prázdninový ráj se proměnil v peklo. Ihned byl pozastaven právě probíhající festival i provoz veškerých klubů a desítky tisíc lidí musely být evakuovány do blízkého města Novalja. Podle informací chorvatských zpravodajských portálů nejsou čeští turisté ohroženi na životech.

Lidé nyní sdílejí na sociálních sítích hrůzné záběry z velikého neštěstí v Chorvatsku. Snímky naleznete ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články