Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Plameňáka v jihlavské zoo ubily „známé firmy“! Co tam vůbec školáci uprostřed týdne dělali?

Případ brutálně ubitého plameňáka z jihlavské zoo otřásá veřejností! Hlavní otázkou je, co v zoo během školního týdne děti vůbec dělaly? Podle všeho se jedná o "známé firmy". Tedy problémové caparty, kteří rádi tropí neplechu. Tohle ale opravdu přehnali! Jaký je vůbec čeká trest?

Dětem je mezi šesti a deseti roky, zatím tedy není jisté, že je postihne nějaký trest. Svého činu podle všeho nelitují! Ale co vůbec v zoo děti dělaly? Měly tou dobou sedět přeci ve škole! Jak je vůbec možné, že i šestileté dítě může jít za školu, aniž by si toho rodiče či učitelé všimli?

Podle některých názorů veřejnosti by měli být potrestáni rodiče. Ti jsou přeci jen za své děti zodpovědní. Malí rebelové tak svým rodičům zadělali na mnohem větší potíže, než si kdy mohli představit! „V pondělí máme sezení s právníky a poradíme se, jak postupovat, případ samozřejmě řeší policie, ale bude to velmi složité, vzhledem k věku násilníků“ uvedl mluvčí zoo Jihlava Martin Malač.

Zoologická zahrada podle všeho zatím speciální opatření nechystá. Objekt je dostatečně zabezpečen. „Děti jsou malé, do areálu by se vchodem nedostaly, musely tam proniknout jinou cestou.“ uvedl dále Maláč.

VÝZVA: Znáte některého z malých kriminálníků? Víte, o koho se jedná? Napište nám na REDAKCE@EXTRA.CZ

Související články

Další články