Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Plačtivá Kristýna z Big Brothera si sype popel na hlavu. Slova o selhání i kudla do zad Andrejovi

Soutěžící Big Brother 2023 Kristýna Burešová
Zdroj: Se souhlasem Televize Nova
+ Dalších 6 fotografií
big brother

První vyřazení v domě Big Brother je za námi. V sobotu se s reality show rozloučila Kristýna, jejíž odchod odhlasovali diváci. V nejnovějším díle, kde promluvila se slzami v očích pouze pár minut po vyřazení, přiznala, že vidět samu sebe na obrazovkách, vyhodí se taky. 

V sobotu se s domem Big Brothera rozloučila Kristýna. Tu nejdříve nominovali ostatní spolubydlící a následně její odchod odhlasovali i diváci. Blondýnka byla v nejnovějším díle v šoku z toho, jak na obrazovkách působí, a uznala, že by sebe samu rovněž vyhodila. Své vyloučení z reality show považuje za selhání.


Po zhlédnutí sestřihu ze svých šesti dnů strávených v domě Velkého Bratra nestačila vycházet z údivu. “To nejsem já. To je hustý. Já k tomu asi nemám slov. Nikdy jsem se neviděla takhle. Vypadám strašně namyšleně, a přitom nejsem. Ty pohyby, ty výrazy. Já se nedivím, že mě diváci označili. Je to oprávněné,” říká se slzami v očích.

Beru to jako selhání, říká Kristýna

“Já bych udělala to stejné. Kdybych se neznala a viděla tohle, tak bych se vyhodila taky. Takhle to vypadalo, jako bych si o sobě myslela, že jsem nejchytřejší na světě, ale fakt nejsem. Já jsem normální holka. To vypadnutí z Big Brothera beru jako selhání,” nestačí se divit Kristýna, která přiznává, že vidět se takto je pro ni skutečně šok a prý neměla tušení, že by mohla na diváky působit negativně.


Ačkoli při příležitosti prvního večírku laškovala s Andrejem o sto šest a nemohli se od sebe odtrhnout, považuje ho za největšího taktika a z domu by vyřadila právě jeho. “Andrej za mě byl jeden z nejsilnějších hráčů a vydržel by tam určitě dlouho. Proto jsem ho nekompromisně nominovala,” vráží kudlu do zad spolubydlícímu, se kterým se propila prvním večerem až do ranních hodin.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy