Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Plácl se přes kapsu: Takhle vypadá prsten, který navlékl Patrik Hezucký své manželce!

Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
Moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (49) se ve čtvrtek oženil, když si řekli své "Ano" s partnerkou Nikolou Pastirčákovou, která po veselce hrdě přijala jeho příjmení. Šlo o utajenou veselku... Pár se ale následně pochlubil rozkošnými svatebními snímky, mezi nimiž nechyběl ani krásný snubní prsten! A jak to ze snímku vypadá, nejde o žádnou pouťovou cetku, ale prsten v řádu desítek tisíc korun.

Utajenou veselku na sociální síti provalil Patrikův parťák Leoš Mareš, který na Instagramu postoval fotky a videa jako smyslů zbavený. Měl prostě radost z kamarádova štěstí… Patrik později zveřejnil snímek prstýnků. A o den později už se na Instagramu pochlubil společnou fotkou se šťastnou nevěstou.

„Už to mám za sebou, švihák lázeňský, děkujeme všem za přání,“ uvedl pod snímek se svou životní partnerkou Patrik, jenž manželským svodům dlouho odolával. Ale nakonec se rozhoupal. A jak jeho svatba vypadala? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články