Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Plačková v televizi: Bez filtru je to Raspuša, hlásí diváci, přidala se i Feuereislová

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
drsná kritika
Ve středu byl na televizi Joj odvysílán první díl pořadu InstaQueen, kde je hlavní hvězdou Zuzana Plačková (28). Na sociálních sítích za to schytává drsnou kritiku. Lidé ji kritizují jak za pořad jako takový, tak za vzhled, který na svém Instagramu prezentuje pomocí filtrů a photoshopu. Do takzvané královny Instagramu se pustila i plastiková kráska Eva Feuereislová.

Slovenská televize Joj ve středu představila nový pořad InstaQueen Pořad nastiňuje skutečný život bývalé účastnice Hotelu Paradise Zuzany Plačkové (28). Jenže po prvním odvysílaném díle pořad moc velkou chválu nenasbíral. Většina diváků ho dost krutě kritizuje, obzvlášť pak Zuzanin skutečný vzhled.

Velká část komentářů je záporná a sama Plačková kritiku zřejmě neunesla, protože všechny zlé komentáře na svém profilu maže a lidi rovnou blokuje. Diváci k ní vůbec nejsou milí a slovy rozhodně nešetří. Jsou v šoku ze Zuzanina vzhledu, protože, jak píší, bez filtrů a photoshopu vypadá úplně jinak, a to hůř. "Až na to, že ta ropucha bez těch filtrů nikdy nebude vypadat dobře," zaznělo v komentářích.

"Na Instagramu modelka, v TV Razpuša. Jako představovala jsem si, že je pěkná, ale není. A ta mluva je hnůj," píše se tam dále. "Tady jí žádné filtry a úpravy fotek nepomůžou. Je vidět, že je tlusté prase," napsala další z komentujících. "Mě už princezna blokla za komentář: evidentně Jojka zapomněla použít filtr," okomentovala pořad další z divaček.

Do slovenské hvězdičky se pustila i česká plastiková kráska Eva Feuereislová Na svou sociální síť umístila fotku Plačkové s komentářem: "Díky Bohu televize Joj nepoužívá filtry jako Instagram."

Plačková se kritikům ale brání. Vyzvala je, aby se na ni přišli podívat do její kavárny a přesvědčili se, že tlustá není. Také podala vysvětlení na svém Instagramu. "Je to extrém, když mají potřebu si mě brát do huby nuly, které nikoho nezajímají," pronesla Zuzana.

Na všechny kruté ohlasy se můžete podívat v galerii, stojí za to projít si to celé.

Související články

Další články