Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Plačící Monika Babišová o výhrůžkách smrtí: Úplně se klepu, jen sedím a brečím

Plačící Monika Babišová o výhrůžkách smrtí: Úplně se klepu, jen sedím a brečím
Zdroj: Profimedia.cz
VYJÁDŘENÍ
V neděli premiér České republiky Andrej Babiš během televizního rozhovoru pro CNN Prima News překvapil diváky vyjádřením, že se na začátku letošního roku objevil člověk, který ho chtěl i s jeho rodinou zastřelit. Premiérova žena Monika krátce po odvysílání pořadu Blesk Zprávám řekla, že je v šoku.

Andrej Babiš se 8. ledna letošního roku od policie dozvěděl, že existuje člověk, který ho chce zastřelit a s ním i členy jeho rodiny. Policie rázem začala střežit premiérův dům a možného útočníka nakonec zadržela ve Španělsku.

Premiér uvedl, že o tom nechtěl mluvit, protože v té době čelil vlně kritiky za to, že je jeho žena v Dubaji. Tam prý odjela, protože se o ni její manžel bál. Monika Babišová tvrdí, že se hrozivou informaci dozvěděla – tak jako zbytek národa – až z rozhovoru pro CNN Prima News. "Úplně se klepu," sdělila rozrušená Babišová Blesk Zprávám. Dodala, že jen sedí a brečí. "Nikdy mě nenapadlo, že by někdo chtěl ublížit mně a dětem, když my žádnou politiku neděláme a za nic nemůžeme,“ konstatovala.

Policie České republiky na svých sociálních sítích potvrdila, že případ řeší. "V souvislosti s výhrůžkou předsedovi vlády můžeme potvrdit, že je pražskou policií vedeno trestní stíhání konkrétní osoby. Kriminalisté ve věci podali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí do vazby. Muž je v současné chvíli stíhán vazebně."

Související články

Další články