Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Placenta ani pupečník se nevyhazují: Manželka Romana Vojtka je má v mrazáku

Manželka Romana Vojtky, herečka a zpěvačka Petra Vojtková se rozhodla pupečník i placentu zužitkovat na 100%.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
přiznání
Petra Vojtková (33) je druhou ženou herce Romana Vojtka (48). Půvabná herečka nedávno přivedla na svět své první dítě, syna Nathaniela, a společně s Romanem, který má už dvě děti z předchozího manželství, zažívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Dojmy a zkušenosti z nové životní etapy si prvorodička nenechává jen pro sebe, a se svými sledujícími sdílela i skutečnost, že si z vlastní placenty a pupečníku nechala vyrobit tinkturu a další část nechala zamrazit.

Půvabná manželka Romana Vojtka, herečka a zpěvačka Petra Vojtková, před nedávnem porodila své první dítě, syna Nathaniela, kterého celé dva týdny přenášela. Nakonec se rodičové dočkali, a svého krásného chlapečka mohou konečně držet v náruči.

"Nedá se to slovy popsat! Jsem zamilovaná až po uši. Ta dávka energie a lásky je tak obrovská, že mám pocit síly Supermana," napsala Petra na svých sociálních sítích.

Placentu i pupečník zužitkovali

Petra se rozhodla, že se svými fanoušky na sociálních sítích bude své zkušenosti s těhotenstvím i mateřstvím částečně sdílet. Nedávno na svém Instagramu odpovídala na všelijaké dotazy, které jí její sledující položili. Padlo i na otázku, zda po porodu nějak využila placentu, o které už není tabu mluvit, a mnoho lidí ji nehází kvůli výživným nutričním hodnotám hned do odpadu.

"Využili jsme ji na 100 %. Část jsme poslali do Německa na výrobu homeopatik, které může užívat kdokoli z přímé linie otce i matky. Dále jsme vyrobili tinkturu z pupečníku i placenty. Ta vydrží desítky let. A pro jistotu jsme si nechali i kousek zamrazit," svěřila se Petra svým fanouškům.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy