Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pláč a prosby plné beznaděje: Pašeračka Tereza se zhroutila!

+ Dalších 91 fotografií
Další se nekonečné série soudů s Terezou H. (22), která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, se v pondělí strhl v pořádně drama. Rodačka z Uherského Hradiště byla na pokraji zhroucení, v slzách se doslova plazila před soudcem.

Nejznámější česká pašeračka Tereza H. trčí v pákistánském lágru už od ledna. Zadrželi ji za pašování devíti kilogramů heroinu a od té doby se vleče soudní proces, který má rozhodnout o její vině a trestu.

Rodačka z Uherského Hradiště se dosud držela, do kamer se smála a do Česka vzkazovala, že je silná. V pondělí jí ale ruply nervy a zhroutila se. V slzách Tereza žadonila, aby se její případ nepřesouval k jinému soudu.

„Máte naprostou důvěru obžalované, navíc disponujete kompletním přehledem o všech faktech případu. Měl byste dál této věci u soudu předsedat,“ žádala Tereza ústy svého obhájce.

Soudce souhlasil, ale výbuchem emocí si ho Tereza nezískala. „Děkuji vám za vaši důvěru. Tento případ bude však i nadále posuzován dle faktů, nikoliv emocí,“ reagoval soudce.

Případ byl opět odročen, další soudní stání proběhne 10. července.

Mohlo by vás zajímat

Další články