Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pizingerová se pochlubila první fotkou po porodu. Vendule to s Pepíčkem ohromně sluší

Pizingerová se pochlubila první fotkou po porodu. Vendule to s Pepíčkem ohromně sluší
Zdroj: Archiv V. Pizingerové
+ Dalších 10 fotografií
krásná maminka
Vendula Pizingerová (48) má velikou radost z rozkošného synka, kterého porodila v úterý 13. října. Na dlouho očekávaný porod se s manželem Josefem moc těšili. Vendula se teď pochlubila první společnou fotkou s miminkem a nutno říct, že čerstvá maminka září štěstím!

Na porod šéfky Kapky naděje Venduly Pizingerové (48) se těšila nejen ona s manželem, ale také desítky jejích přátel a fanoušků. Vendule těhotenství ohromně slušelo a často sdílela na svých sociálních sítích snímky, kde se drží za kulaté bříško, ve kterém rostl nový život.

Narození syna jako krásný dárek k narozeninám

Teď už může přidávat fotky jen zpětně. 13. října totiž porodila rozkošného chlapečka, kterému s manželem dali jméno Josef, po tatínkovi. Vendula si sice přála holčičku, ale jak sama dříve řekla, manžel Josef Pizinger má na tohle větší štěstí. On sám chtěl totiž kluka a přání se mu splnilo. A dokonce k narozeninám!

"Josef Pizinger mladší. 13.10.2020, tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší… Josefe, už jsem nevěděla co ti mám dát k narozeninám… Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek," radovala se Pizingerová na Instagramu, kam přidala fotku syna.

Podívejte se na nejnovější fotky po porodu a připomeňte si s námi v galerii, jak moc Pizingerové slušelo těhotenské bříško! Našlo se totiž dost lidí, kteří nad jejím rozhodnutím mít dítě v takovém věku kroutili hlavou. Ale Vendula si z podobných poznámek vůbec nic nedělala a v osmačtyřiceti vypadá jako maminka naprosto úžasně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy