Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pizingerová sdílela dojemnou vzpomínku na Karla: Je to 15 let, co už spolu nemůžeme mluvit!

Vendula Pizingerová sdílela dojemnou vzpomínku na Karla Svobodu
Zdroj: Se souhlasem Venduly Pizingerové
+ Další 4 fotografie
výročí

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová, dříve Svobodová (49), se svými fanoušky na Instagramu sdílela dojemný vzkaz. Je to totiž právě 15 let, co odešel její bývalý muž, hudební skladatel Karel Svoboda (†68)


"Dnes je to 15 let, co už spolu nemůžeme mluvit, smát se nebo jen tak zavřít oči a snít…. bylo řečeno mnohé…. za těch 15 let. Skutečností však zůstává, že zmizel bez rozloučení, beze slova promiň.… dnes mám úplně jiný život a že za těch 15 let bylo turbulencí, jsem šťastná už…. A mám tady Jakuba…. no každopádně Karlovi byl humor vlastní a nevím, jak by tohle všechno okomentoval…. snad tady platí jedno židovské přísloví VŠECHNO JE JINAK"

Těmito slovy se prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová se svými sledujícími na sociální síti Instagram podělila o dojemnou vzpomínku na svého zesnulého muže Karla Svobodu. Ten právě před 15 lety dobrovolně odešel z tohoto světa. K textu přidala Vendula sérii fotek, které dokumentují společné chvíle s Karlem i jejich zesnulou dcerkou Klárkou.

Nyní už Vendula žije s třetím manželem Josefem Pizingerem. Toho si vzala v roce 2015 a má s ním jednoho syna. Na prvního května 2020 oznámila, že je ve svých osmačtyřiceti letech těhotná, a miminko přišlo na svět 13. října 2020. Chlapeček dostal po otci jméno Josef. Staršího syna Jakuba má Vendula s prvním manželem Karlem Svobodou, poté byla tři roky provdaná za Patrika Auše. Pepíček v říjnu minulého roku oslavil jeden rok, přičemž se narodil ve stejný den, v jaký její manžel Josef slaví narozeniny.Související články

Další články

Nejnovější kauzy