Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pitva Tadeáškova těla bude hrát rozhodující roli. Matka se směje a pije víno

Pitva Tadeáškova těla bude hrát rozhodující roli. Matka se směje a pije víno
Zdroj: Profimedia, archiv matky
+ Další 3 fotografie
úmrtí
Kriminalisté pořád čekají, až jim patologové předají oficiální výsledky pitvy. Zatím se předpokládá, že malý Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Jeho matka ho pak dala do batohu a hodila do řeky. Pak nahlásila, že Tadeáška někdo unesl. Žádné obvinění v kauze zatím nepadlo. Tadeášova matka navštěvuje kamarádky, pije víno a chová se bezstarostně.

Smrt čtyřměsíčního VŠE O ZAPEKLITÉM PŘÍPADU NAJDETE ZDE. otřásla celým Českem a vyšetřování stále nekončí. Matka nejdříve nahlásila, že miminko někdo unesl, zatímco usnula v parku. Přítel matky ale pomohl s vyšetřováním. Popsal, co se v parku stalo. Malý Tadeáš zřejmě zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Matka zdravotníky nezavolala. Mrtvé tělíčko dala do batohu, zatížila kameny a hodila do řeky.

"Nic neřeší. Myslím, že si ani neuvědomuje, co jí hrozí. Je furt vysmátá a chodí s kámoškama na víno," sdělil nám mělnický zdroj. Je otázkou, zda bude Tadeášova matka obviněna z nějakého protizákonného jednání.

"Výsledky pitvy nemáme stále k dispozici, pořád čekáme," uvedla v pondělí ráno mělnická policejní mluvčí Markéta Johnová. Ve hře je pořád možnost, že matka bude obviněna z nedbalostního trestného činu. Pořád není zcela zřejmé, jak přesně miminko zemřelo. Policie zatím pracuje s tím, co jim sdělila matka a její současný přítel, který byl u toho, když Tadeáš přestal dýchat.

VŠE O ZAPEKLITÉM PŘÍPADU NAJDETE ZDE

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy