Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pitva Tadeáška není uzavřena: Policie dál zkoumá, jaké látky mělo mrtvé miminko v těle

Pitva Tadeáška není uzavřena: Policie dál zkoumá, jaké látky mělo mrtvé miminko v těle
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
záhadné úmrtí
Kriminalisté stále intenzivně vyšetřují úmrtí malého Tadeáše. Jeho matka Veronika nejdříve nahlásila únos. Jenže to kriminalisté vyloučili. Vyšetřovatelé pak potvrdili informace webu eXtra.cz, že Tadeáš byl mrtvý několik dnů před ohlášením únosu ze strany jeho matky. Policisté stále nemají oficiální výsledky pitvy.

Kriminalisté veřejnost seznámili s předběžnými výsledky pitvy. Oficiální závěry ale kriminalisté ještě k dispozici nemají. "Obsahem pitevní zprávy je také toxikologický rozbor. Na oficiální výsledky pitvy stále čekáme," uvedla pro eXtra.cz policejní mluvčí Markéta Johnová.

Výsledky pitvy budou pro kriminalisty zásadní. Dosud se předpokládá, že Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Matka nevěděla, co s tělíčkem dělat a dítě hodila do vody. Pak nahlásila, že jí miminko někdo unesl i s kočárkem, když se opalovala v parku.

"Našli ho v batohu, který byl zatížen kameny. Našli ho až potápěči," uvedl pro eXtra.cz zdroj seznámený s vyšetřování.

Pro vyšetřovatele budou klíčové i výsledky toxikologického rozboru Tadeášova těla. Vyšetřovatelé musí vyloučit, že Tadeáš neměl v krvi substance, které mohly jeho náhlé úmrtí zapříčinit.

SLEDUJTE WEB EXTRA.CZ, V PRŮBĚHU DNE PŘINESEME NOVÉ INFORMACE.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy