Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pitva prozradila příčinu smrti Dana Nekonečného (†52): Zemřel na věc, na kterou umírá desetitisíce Čechů!

+ Dalších 27 fotografií
odhaleno
Smrt krále rozkoše a obrovského šoumena zasáhla všechny. Nikdo nečekal, že Dan Nekonečný odejde ve věku nedožitých třiapadesáti let. Kolem jeho smrti se vedly dlouho spekulace. Nyní už je ale jasno. Jeho životní láska Zuzana prozradila, na co energický zpěvák zemřel.

V úterý odpoledne odešla jedna z nejzářivějších hvězd české hudební scény Dan Nekonečný. Zpěvákova smrt byla velkou záhadou. Někteří tvrdili, že ho domácí našel až po třech dnech ve vaně, druzí zase, že ho viděli den před smrtí naprosto v pořádku.

Nyní je však jasno. Pitva konečně prozradila pravou příčinu smrti. "Byl to infarkt,“ prozradila eXtra.cz partnerka Dana Nekonečného Zuzana. Na infarkt zemřou ročně desetitisíce Čechů. „Víte, já ani neumím říct, jak moc mi chybí, stále tomu nemohu uvěřit,“ dodala.

Smrt jednoho z nejpozitivnějších lidí v šoubyznysu zasáhla prakticky celý národ. Nikdo ani v nejhorším snu nedoufal, že by Dan Nekonečný odešel v tak mladém věku…

Mohlo by vás zajímat

Další články