Ufologové a záhadologové mají prozatím smůlu, slavnostně ohlášená pitva mimozemšťana, která byla celá zachycená v dokumentu Sirius, jenž má brzy přijít do vybraných kin, potvrdila, že se ve skutečnosti nejedná o mimozemský druh, ale má lidskou DNA.

Skeleton podivného tvora našel v roce 2003 muž jménem Oscar Munoz v chilsko-peruánské poušti, nejsušším místě na Zemi. Už podle prvotního pohledu vypadal tvor jako mimozemšťan, měl velmi malé tělo, asi 15 centimetrů, a k tomu obrovskou hlavu, která nevypadala vůbec lidsky.

Tvor měl také na rozdíl od lidí devět žeber, šupinatou kůži a velmi podivnou bouli na lebce. Vědci už s jistotou vyloučili, že to není opice, ale jeho lidská DNA je stále pořád záhadou.

Podle všech indicií a vědeckých výzkumů se opravdu jedná o člověka mužského pohlaví. Podivný mutant dýchal, jedl a tělo mu fungovalo přibližně tak jako normálním lidem. Je ale záhadou, jak mohl tak dlouho přežít, vědci odhadují jeho stáří na osm let a dodnes se nepovedlo zrekonstruovat jeho podobu při narození.