Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

Drama mezi Vildou a Nikol pokračuje.
Zdroj: Se souhlasem Petr Havránek, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Love Island

Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 

Pro dobrotu na žebrotu. Petr Havránek alias Pítr z Love Islandu před dvěma dny nevinně okomentoval fotografii Vildy, Martina a Nathana, kterou přidal Vilda na sociální sítě. Připsal k ní tři zlomená srdíčka a vysmátého smajlíka a už byl oheň na střeše v komentářích.

Fanoušci si totiž mysleli, že se vysmívá rozpadu vztahu Vildy a Nikol, který ovšem proběhl o den později, kdy Pítr přidal svůj komentář k fotografii. „Ty se taky furt směješ jako debil. Co je tu k smíchu?“ napsal naštvaně jeden fanoušek v komentářích.Pítra jsem měla ráda a on se ještě k tomu směje, hodně jste mě zklamali, kluci,“ napsal další komentující.

Negativní reakce směrem k Vildovi

Vilda na komentáře zareagoval následujícími slovy: „Lištičko, přestaň se vztekat, komentář se týká fotky Vildy s klukama a nemá nic společného s Nikol, jelikož Nikol udělala vyjádření včera a já to komentoval dávno předtím.“ Snažil se tak celou situaci uvést na pravou míru. Zdá se však, že některým lidem ani toto vyjádření nepomohlo, a jeden z nich napsal: „Seš stejně malej debílek, z toho už se nevykroutíš.“

Vlna negativních komentářů na adresu Vildy přišla ve chvíli, kdy Nikol Treterová oznámila, že s ním již netvoří pár. Začal všude vykládat, že jsme spolu chodili jen naoko, že to bylo všechno kvůli show,“ uvedla modelka s tím, že jí od různých slečen začala chodit videa, na kterých zřejmě trávily chvíle ve společnosti jejího teď již expartnera. „Na Love Islandu to bylo všechno moc krásné, ale právě ta poslední zkouška je, když přijedete domů a dostanete do ruky mobil," sdělila s dovětkem, že právě touto zkouškou Vilda neprošel.

Ten nyní zakázal na svém Instagramu u posledních příspěvků komentáře. To naštvaným sledujícím a fanouškům Nikol ale nebrání v tom, aby komentovali jeho starší fotografie a psali nenávistné zprávy. A každý, kdo jen naznačí, že je na straně Vildy, to hned zákonitě schytá také. Stejně jako v případě Petra Havránka.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy