Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pítr z Love Islandu neudržel slzy: Gábině se svěřil, jak mu jako malému zemřel tatínek

Pítr a Gabriela.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
video

Už dnes večer pokračuje na Voyo.cz další epizoda nejžhavější show tohoto roku Love Island. V rámci této epizody čeká na účastníky show Love Island obrovské překvapení. Do vily totiž zavítají jejich příbuzní, aby je podpořili, objali, poznali druhého člena páru nebo si s nimi zkrátka jen popovídali. Návštěva rodin vyvolá ve vile obrovské emoce.

Návštěva příbuzných ve vile reality show Love Island vyvolá opravdu emoce. Jeden z nejsilnějších pocitů bude prožívat Pítr. Na konci celého vypjatého dne si sedne zvlášť s Gábinou a začne jí vyprávět svůj příběh.

Pítr o smrti otce a náročném dětství

Když byl malý, zemřel mu otec a jeho matka zůstala na něj a dva další sourozence úplně sama. Pítr si podle svých slov dlouho odpíral truchlení, ale ve vile to na něj dopadlo, a proto neudržel ani slzy. Gábině vypráví i o tom, jak sbíral železo a sháněl peníze, jak se jen dá, aby mamince pomohl. "Nikdy nechci, aby moje děti byly v takové situaci, v jaké jsme byli my," vypráví Pítr. Podívejte se na video s jeho výpovědí.

Pro diváky se navíc v tuto chvíli připravuje pořad Love Island After, který bude informovat o životě soutěžících po skončení show. Dozvědí se, jak žijí soutěžící po návratu z ostrova, s kým se stýkají a co rádi dělají v normálním životě.

Love Island uvidíte už dnes na Voyo a velkolepé finále show již tuto neděli večer ve 22:15 na Nově i Voyo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy