Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pítr s Andreou laškují v Survivoru: Něžné doteky, šeptání do ouška a společné noci. Přitom si to zakazoval

+ Dalších 6 fotografií

Gabriela Gašpárová a Petr Havránek procházejí velkou zkouškou vztahu. Kvůli Pítrově účasti v Survivoru došlo k velkému odloučení, ale pár nyní navíc řeší jiný problém. Petr se totiž na ostrově setkal s modelkou Andreou Bezděkovou, se kterou ho pojí společná minulost. Jak se zdá, stále k sobě mají velmi blízko. Televize Nova redakci eXtra.cz poskytla záběry odhalující něžné dotyky a společné noci. Sám Pítr si přitom podobné věci zakazoval.

Modelka Gabriela Gašpárová prožívá velmi bolestné chvíle. Nejdříve se musela smířit s velkým odloučením od přítele Petra Havránka, který kývl na nabídku účasti v reality show Survivor, a nyní musí řešit další trable. Ačkoli Pítra v účasti plně podpořila a bedlivě sleduje i každý díl, on jí mezitím vráží kudlu do zad.

"Má velice dobře našlápnuto, já mu to přeju a doufám, že si ten svůj sen splní," prozradila Gabča před pár dny pro eXtra.cz přes TV Nova. Pítr se však na ostrově setkal s modelkou Andreou Bezděkovou a není tajemstvím, že dvojici pojí společná minulost. Pítr a Andrea nejenže bojují ve stejném kmeni, ale mají mezi sebou utvořenou také alianci. Tím spíš je jasné, že spolu musí vycházet, komunikovat, ale rozhodně ne udržovat tak blízký kontakt, jak se to právě nyní děje.

Andrea Pítra doslova uhání

Televize Nova totiž naší redakci poskytla záběry, které Gabrielu dohnaly k slzám. Můžete si je přehrát v náhledovém videu. "Je to nějaký sestřih, nemůžu z toho poznat, co se tam děje. Pítrovi věřím a doufám, že k ničemu, co přechází hranice, nedojde. Snad bude všechno v pohodě. Je to nepříjemné, to by bylo asi každému, ale jak jsme mohli vidět hned na začátku, Pítr vedle ní nechtěl spát," zareagovala Gabča v pořadu TALK!

Něžné dotyky, společné noci a potutelné šuškání do uší, to vše si přitom Pítr zakazoval. "Je mi úplně jedno, jestli spím vedle holky, já jen nemůžu spát vedle Andrey," nechal se přitom slyšet Pítr během rozhovoru se Švancarou. Činy ale muví o opaku - zdá se však, že hlavním iniciátorem je právě Andrea. Gabriela doufá, že Pítrova reakce a fakt, že si náklonnost Andrey nechává líbit, je pouze součástí jeho hry.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy