Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pítr a Gábi promluvili o Andree: Mohlo to klidně skončit rozchodem, vzpomínají

+ Dalších 12 fotografií

Petr Havránek a Gabriela Gášpárová už své vztahové trable hodili za hlavu. Časy, kdy Českem obrážela zpráva, že Petr v reality show Survivor má blízko k modelce Andree Bezděkové, jsou dávno pryč. Dvojice ale v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že kdyby si to mezi sebou nevyříkali a došlo by na rozchod, tak by jim smích vymizel z tváří. Gábina popsala i vztah, který s Andreou má. 

Když se Petr Havránek vrátil z reality show Survivor, tak vůbec nevěděl, co ho doma čeká. TV Nova totiž vytvořila video, kde je s Andreou Bezděkovou a vypadalo to, že se k sobě hodně mají. Andrea se s Pítrem totiž dobře znala, protože spolu mají společnou minulost. Když to video viděla jeho současná přítelkyně Gabriela Gášpárová, tak radši odjela s kamarády do zahraničí, aby na to nemusela myslet. „Je to nějaký sestřih, nemůžu z toho poznat, co se tam děje. Pítrovi věřím a doufám, že k ničemu, co překračuje hranice, nedojde,“ řekla tehdy Gábi v pořadu TALK.

Situace s Andreou je zažehnaná

Nyní je vše jinak. Pár se dokázal z té situace dostat, jednoduché to prý ale nebylo. „Já jsem byl hodně překvapený, čekal jsem, že by se tohle mohlo stát, ale ne až v tak velkém měřítku. V první chvíli mě to pobavilo, ale pak jsem zjistil, že situace je vážnější, než abych se tomu smál. Teď s odstupem času to bereme jako věc, která se holt stala a víme proč. Dobře to dopadlo, tak se v tuhle chvíli můžeme zasmát. Kdyby to ale dopadlo nějakým rozchodem, tak to asi takhle vlídně nepřijmeme,“ promluvil Pítr pro eXtra.cz. A jaký má nyní vztah Gábina k Andree? „Já jsem ji předtím potkala na nějaké akci, seznámila jsem se s ní, ale osobně se neznáme,“ odpověděla krásná Gabriela, která po boku Pítra září štěstím a láskou, kterou poprvé našli na Love Islandu.

Drsné podmínky na ostrově

Soutěžící na ostrově žili v drsných podmínkách a nikdo neměl žádné výjimky. Nic jako toaleta nebo kartáček na zuby neexistovalo. „Kdyby tam byla kadibudka, tak by nad ní byla svatozář. Samozřejmě bychom to všichni strašně ocenili, ale bohužel. Ten záchod bychom ocenili o to víc, protože konzumovat pouze kokosy? To má neblahé účinky na zažívání!“ dodal na závěr se smíchem Pítr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy