Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pistorius v sukni: Slovenská modelka zřejmě o víkendu brutálně zamordovala britského boháče! Kde se schovává?

Až vás bude balit tahle Slovenka, buďte na ni hodní!
Zdroj: Facebook

Španělská policie, Scotland Yard a Interpol mají od nedělního rána plné ruce práce se slovenskou modelkou Maykou Kukučovou (21), která je podezřelá z vraždy svého bývalého amanta Andrewa Bushe.

Postarší britský zlatník si měl Slovenku, která ho určitě milovala čistou láskou a nikoli pro peníze, nabalit před více než dvěma lety a od té doby spolu i bydleli, převážně ve zlatníkově luxusní vile v Costa del Sol, kde byl boháč v noci na neděli brutálně zavražděn.

Kukučovou, která dostala od zbohatlíka před několika týdny kopačky, podezřívá britská i španělská policie z toho, že ve vile na svého ex několik dnů čekala a pak jej zavraždila, načež měla prchnout v jednom z Bushových vozů, u čehož ji měli vidět svědci.

Atraktivní blondýna je momentálně na útěku a existuje pravděpodobnost, že uprchla z jihu Evropy do rodného Slovenska, tak kdybyste ji náhodou potkali, výměnou za nocleh ji otrtkejte a pak volejte linku 158.

Související články

Další články