Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pistole a šála: Policie pátrá po záhadném muži z přepadení v Teplicích

Pistole a šála: Policie pátrá po záhadném muži z přepadení v Teplicích
Zdroj: Policie ČR
Pátrání

V Teplicích došlo ve středu kolem poledne k ozbrojené bankovní loupeži. Lupič pomocí pistole donutil zaměstnance banky k vydání finanční hotovosti a uprchl. Policie ho ale zatím nedopadla, a tak prosí veřejnost o pomoc.Přepadení bankovní pobočky se odehrálo v Teplicích v Nákladní ulici. "Neznámý pachatel, který měl být ozbrojen střelnou zbraní, donutil zaměstnance k vydání finanční hotovosti a z místa činu utekl. Zraněn nikdo nebyl," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Pachatel je podle policie ve věku 30-35 let. Měří asi 175 cm, má snědou pleť, při loupeži na sobě měl modré rifle, tmavou bundu do pasu, v obličeji byl maskován šálou a na hlavě měl černou čepici, na rukou pak nasazené rukavice.

"V rámci prověřování okolností loupeže jsme zajistili fotografie, na kterých je zachycen neznámý muž, který by mohl kriminalistům poskytnout důležité informace k průběhu přepadení," sdělil Vítek.

"Žádáme případné svědky, kteří se v době činu pohybovali v okolí obchodního centra Albert na ulici Nákladní a mohli by poskytnout jakékoli informace k loupeži, případně k totožnosti muže zachyceného na fotografiích nebo k jeho pohybu či výskytu, aby kontaktovali policisty na nejbližší policejní služebně, případně poznatky sdělili na linku 158," prosí policie veřejnost o pomoc.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy