Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Píšťalka z Básníků se od dob nezapomenutelné role změnila. Neuhodnete, čím se teď živí!

Zdroj: archiv/profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Eva Vejmělková (47), kterou známe především díky její roli Píšťalky z Básníků, se od dob herecké kariéry změnila. Kromě toho, že vychovává dvě děti, živí se jako psycholožka. A specializuje se na metodu hypnózy!

Všichni ji známe jako Píšťalku z Básníků, která zářila po boku Pavla Kříže. Její role byla opravdu nezapomenutelná a Eva Vejmělková (47) na ni ráda vzpomíná. Herecká kariéra už je ale dávno za ní a nyní se věnuje něčemu úplně jinému.

Od dob její herecké kariéry se hodně změnilo. Málokdo totiž ví, že Eva vystudovala psychologii, a dokonce má doktorát. Školu si stihla dodělat během mateřské dovolené, na které byla s dcerami Ritou (12) a Tarou (15).

Před dvěma lety si dokonce otevřela svoji psychologickou praxi. A jako psycholožka se věnuje především hypnóze. Upozornil na to deník Blesk. „Hypnóza je dnes uznávanou vědeckou metodou,“ řekla Blesku Vejmělková. Podívejte se, jak se herečka změnila!

Související články

Další články