Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Píšťalka z Básníků se od dob nezapomenutelné role změnila. Neuhodnete, čím se teď živí!

+ Dalších 15 fotografií
Eva Vejmělková (47), kterou známe především díky její roli Píšťalky z Básníků, se od dob herecké kariéry změnila. Kromě toho, že vychovává dvě děti, živí se jako psycholožka. A specializuje se na metodu hypnózy!

Všichni ji známe jako Píšťalku z Básníků, která zářila po boku Pavla Kříže. Její role byla opravdu nezapomenutelná a Eva Vejmělková (47) na ni ráda vzpomíná. Herecká kariéra už je ale dávno za ní a nyní se věnuje něčemu úplně jinému.

Od dob její herecké kariéry se hodně změnilo. Málokdo totiž ví, že Eva vystudovala psychologii, a dokonce má doktorát. Školu si stihla dodělat během mateřské dovolené, na které byla s dcerami Ritou (12) a Tarou (15).

Před dvěma lety si dokonce otevřela svoji psychologickou praxi. A jako psycholožka se věnuje především hypnóze. Upozornil na to deník Blesk. „Hypnóza je dnes uznávanou vědeckou metodou,“ řekla Blesku Vejmělková. Podívejte se, jak se herečka změnila!

Mohlo by vás zajímat

Další články