Ve své skladbě Zdeněk s nadsázkou popisuje život na sociálních sítích a to, jak je jednoduché navazovat vztahy a prožívat lásku virtuálně, ale komunikovat z očí do očí už bývá horší.

Ke skladbě vznikl i videoklip, který se natáčel na několika lokacích v centru Prahy. Klip má po režijní stránce na svědomí Martin Štembera a námět klipu vytvořil Matěj Kretík.

Mladý pár se v klipu líbá pod velikou bránou ve tvaru pusy, která je zároveň počitadlem polibků. Pusa Zdeňka a Týnuš má pořadové číslo jedna a je zřejmé, že se brána označená #PusuDostane nachází někde v ulicích Prahy, kde se pod ní brzy budete moct políbit i vy.

„Hudba mě vždycky strašně bavila a bylo mým snem udělat svoji vlastní písničku. A teď to konečně klaplo! Ale nechci, aby ji lidi vnímali jako klasickou písničku o lásce. Balič novodobý je spíš taková parodie na lidi v mém věku, kteří většinu svého času tráví s očima zabořenýma do smartphonu a žijí na sociálních sítích. Osobně bych vám mohl vyprávět, já sám mezi ně taky patřím,“ přiblížil Zdeněk svoji skladbu.

„Někdy nevnímáme okolní svět, a když nás někdo osloví v reálu, jsme z toho překvapení a stěží odpovíme. Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle, ale minimálně náctiletí to tak většinou mají. Takže tahle písnička by měla být i povzbuzení k tomu, aby se lidi zvedli a šli někomu dát pusu doopravdy, ne jen po síti,“ dodal mladý zpěvák.