Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pískle Rusková (15) ze SuperStar všechny rozsekala: Výhra by byla šíleným zklamáním!

Zdroj: reprofoto tv nova
+ Dalších 15 fotografií
Možná vás to překvapí, ale teprve patnáctileté Elišce Ruskové se kupodivu nezhroutil celý život ve chvíli, kdy se na závěr finále nedělní SuperStar dozvěděla, že nevyhrála a skončila na druhém místě za Terezou Annou Maškovou (22). Vůbec po vítězství neprahla, a kdyby přišlo, byla by naopak strašně zklamaná!

„Já jsem byla strašně šťastná, že jsem neslyšela svoje jméno, že to bylo jméno Terezky Je úžasná, neskutečně talentovaná, muzikální. Nemám pro ni slov. Myslím si, že kdybych vyhrála já, tak to není fér. To vědí všichni,“ řekla Nově naprosto otevřeně mladičká zpěvanka.

Taková upřímnost se fakt nevidí, takže smekáme klobouček. Eliška přitom měla řadu fanoušků, kteří si mysleli, že měla právo na výhru větší, protože v patnácti se takový zpěv jen tak nevidí.

Jenže jejich idol si to nemyslí. A po vyhlášení výsledků fakt bylo vidět, jak se jí ulevilo a že šílenou radost z výhry „konkurentky“ vůbec nehrála. Prostě věděla, že proti "Maškotsunami" neměla šanci

„Jsem strašně šťastná, spokojená. Mám skvělý pocit z toho, že mě diváci poslali na druhé místo z celého Československa. A Terezka je úžasný člověk. Doufám, že ji to nějak nezkazí, že bude pořád taková, jaká je,“ dodala bezprostřední a sympatická slečna.

Související články

Další články