Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Píseň Majka Spirita Navždy mladý vyvolala vlnu nevole: Příživnictví na Gottovi, zlobí se lidé

Majk Spirit nazpíval písničku.
Zdroj: Instagram/Youtube
+ Další 4 fotografie
karel gott
Majk Spirit představil na Dušičky svůj nový song, kterým chce vzdát hold zesnulému Karlu Gottovi. Slovenský rapper se netají tím, že o spolupráci s Karlem Gottem v posledních letech snil a že ho i proto smrt legendy velice zasáhla. Spirit se však nedal odradit a s umělcem Mitěm Bodnárem, který v písničce zpívá, dali dohromady skladbu Navždy mladý. Reakce na zbrusu nový song jsou ale rozporuplné...

Majk Spirit (35) patří ke špičkám slovenského rapu a jako mnoho dalších mladých umělců měl touhu spojit své síly s hudební legendou Karlem Gottem. To už bohužel Majk nestihl, i přesto však vznikla píseň Navždy mladý, ke které rapper použil melodii proslulé písničky od Alphaville Forever Young, v Gottově podání Být stále mlád.

"Snil jsem o spolupráci s tímto legendárním Mistrem, poslední rok jsem se o to i snažil a bylo to na dobré cestě. Když jsem se před pár týdny dozvěděl, že nás Karel opustil, představoval jsem si, že spolu děláme song, a vznikla skladba Navždy mladý," popsal hudebník, jak píseň vznikla.

S každým uměleckým dílem přichází ohlasy pozitivní i negativní. I když hodně posluchačů tuto spiritovku chválí, některým se to zdá neuctivé, ba dokonce Spirita označují za příživníka. "Spirit, aby se zas na něčem nepřiživil," napsal pod skladbu uživatel s přezdívkou G44.

"To se moc nepovedlo," píše uživatel, kterého nová píseň také neoslovila. Podle dalšího je toto spojení neuctivé a ostudné. "Strašná neúcta a ostuda toto..."

"Je mi fakt líto, že věřící člověk si přihřívá polívčičku na mrtvém člověku... sorry Miťo, mám tě rád, ale tohle fakt ne," napsal další komentující na adresu Miťa Bodnára. Jak se říká, sto lidí, sto chutí. Kritiky v tomto případě ale zřejmě nejsou příliš na místě. O Karlu Gottovi bylo známo, že s mladými umělci spolupracoval velice rád a refresh svých písní ve většině případů přivítal.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy