Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Písařovicové vztah s Brzobohatým svědčí: Ve stylovém outfitu rozdávala úsměvy na všechny strany!

Daniela Písařovicová vypadala stylově.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Módní policie

Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se zúčastnila slavnostního otevření nového terapeutického hřiště v pražské nemocnici Motol. Dorazila ve velmi stylovém kompletu a rozdávala úsměvy na všechny strany. Zdá se, že vztah s Ondřejem Brzobohatým (39) jí skutečně prospívá!

Usměvavá Daniela Písařovicová dorazila na slavnostní otevření nového terapeutického hřiště v pražské nemocnici Motol. Kromě ní se na akci ukázali i moderátor Miloš Pokorný, moderátorka Pavlína Danková nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Písařovicová na sobě měla slušivý, ale zároveň stylový a moderní outfit. Zvolila vestu a dlouhé kalhoty ve světlé khaki a pískové barvě a k tomu upnutý černý rolák a stylové černé tenisky. Cropnutá vestička definovala pas a zdůraznila její dlouhou postavu.

Věnovala se modelingu

Moderátorka Písařovicová se v minulosti věnovala modelingu - a není se čemu divit. Vysoká a štíhlá brunetka však nakonec měla jiné ambice, a jak před časem prozradila webu Aha!, mezi modelkami se necítila dobře.

Momentálně však Písařovicová jen kvete. Randí totiž se zpěvákem Ondřejem Brzobohatým a zdá se, že je jí s ním dobře. A to i přes mediální bitvu, kterou momentálně Brzobohatý vede se svou již bývalou ženou Taťánou Kuchařovou (34).

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy