Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Písařovicové vztah s Brzobohatým svědčí: Ve stylovém outfitu rozdávala úsměvy na všechny strany!

Daniela Písařovicová vypadala stylově.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Módní policie

Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se zúčastnila slavnostního otevření nového terapeutického hřiště v pražské nemocnici Motol. Dorazila ve velmi stylovém kompletu a rozdávala úsměvy na všechny strany. Zdá se, že vztah s Ondřejem Brzobohatým (39) jí skutečně prospívá!

Usměvavá Daniela Písařovicová dorazila na slavnostní otevření nového terapeutického hřiště v pražské nemocnici Motol. Kromě ní se na akci ukázali i moderátor Miloš Pokorný, moderátorka Pavlína Danková nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Písařovicová na sobě měla slušivý, ale zároveň stylový a moderní outfit. Zvolila vestu a dlouhé kalhoty ve světlé khaki a pískové barvě a k tomu upnutý černý rolák a stylové černé tenisky. Cropnutá vestička definovala pas a zdůraznila její dlouhou postavu.

Věnovala se modelingu

Moderátorka Písařovicová se v minulosti věnovala modelingu - a není se čemu divit. Vysoká a štíhlá brunetka však nakonec měla jiné ambice, a jak před časem prozradila webu Aha!, mezi modelkami se necítila dobře.

Momentálně však Písařovicová jen kvete. Randí totiž se zpěvákem Ondřejem Brzobohatým a zdá se, že je jí s ním dobře. A to i přes mediální bitvu, kterou momentálně Brzobohatý vede se svou již bývalou ženou Taťánou Kuchařovou (34).

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy