Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Písařovicová už lásku k Brzobohatému netají. První oficiální vyjádření k jejich vztahu

+ Dalších 7 fotografií

Ani partnerka hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého (39), moderátorka Daniela Písařovicová (43) nechyběla na slavnostní premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody, který vznikl pod rukama právě Brzobohatého. Je to vůbec poprvé, co se partneři ukázali jako oficiální pár ve společnosti a s půvabnou brunetkou se setkala i redakce eXtra.cz. Daniela nám prozradila, jak se jí dílo líbilo, a promluvila i o vztahu s Ondřejem.

Moderátorka Daniela Písařovicová dorazila na premiéru muzikálu Slunce, seno, jahody v doprovodu své kamarádky. Od té se po konci představení oddělila a krásnou společnost dělala svému partnerovi Ondřeji Gregor Brzobohatému, pod jehož rukama muzikál vznikl.

Daniela zavzpomínala na dětství

Daniela redakci eXtra.cz prozradila, že představení viděla již podruhé. "Já už jsem byla na předpremiéře a muzikál se mi líbí moc. Slunce, seno, jahody patří i mezi moje oblíbené filmy. Byla jsem na tom i v letním kině v Hostimě, protože jsem trávila dost prázdnin u babičky na vesnici. Jezdili jsme právě i do letního kina a tohle je film, který jsem tam zrovna viděla," svěřila se nám moderátorka, která svými slovy zabloudila i do minulosti.

Ač je trilogie její oblíbenou záležitostí, tak se na konkrétní místa z natáčení v Hošticích zamilovaný pár, který už se svou láskou netají, nechystá. Rozhodně ne teď. "Budu o tom přemýšlet, ale zatím to nevypadá. Lístky na vlak koupené nemáme," uzavřela s úsměvem a oficiálně tak potvrdila jejich vztah. 

Setkání s rodinou Ondřeje Brzobohatého

Daniela a Ondřej tvoří pár už nějaký ten měsíc. Jejich vztah sice nezačal úplně poklidně, protože byl Brzobohatý ještě ženatý, ale náročné týdny dokázali překonat.

Na premiéře nechyběla ani Ondřejova matka Hanka Gregorová a sestra Rola. Pokud jde o rodinné seznamování, tak to už má pár také za sebou. Hana pro Showtime dokonce prozradila, že se jí Daniela velmi líbí.

"Podle mě je Ondra hrozně šťastnej. Byli jsme spolu v Bratislavě, protože udělal krásnou novou desku Richardu Müllerovi. A on úplně září, fakt je šťastnej, z čehož mám strašnou radost. Daniela se mi líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka," řekla Gregorová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy