Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Písařovicová si sáhla ve StarDance na dno: Promluvila o nejtěžších chvílích!

+ Dalších 10 fotografií
STARDANCE
Na charitativní akci pro matky samoživitelky, kterou organizovala Nora Fridrichová (41) společně s Anetou Krejčíkovou (28) a Danou Pavlouskovou, dorazila i moderátorka Daniela Písařovicová (40). Po celou dobu se aktivně účastnila prodeje knih, jehož výtěžek putoval na dárky pro děti ze znevýhodněných rodin. U této příležitosti také promluvila o taneční soutěži StarDance, ze které nedávno vypadla.

Daniela Písařovicová byla velkým překvapením taneční soutěže StarDance I její kolegové si z ní zpočátku dělali legraci, že vypadne jako první. Daniela redakci přiznala, že když přišla před několika měsíci nabídka na StarDance, tak spontánně řekla ano, ale jakmile začaly tréninky, tak si uvědomila, jaká to bude dřina.

Oblíbená moderátorka ale zatnula zuby a pořádně na sobě makala Možná právě proto se dostala až tak daleko a se svým výkonem je spokojená. Nic ale nebylo zadarmo. Moderátorka přiznala, že si v soutěži sáhla na samotné dno.

"Vůbec jsem nedomyslela ten čas. Nejdříve jsem si myslela, že se trénuje tak třikrát týdně po dvou hodinách. Když nám ale přišel rozpis ostatních soutěžících, tak jsme koukali," komentovala své působení v taneční soutěži Daniela.

"V kombinaci s prací, kdy mě ten tanec hodně ždímal, to bylo velmi náročné. Říkala jsem si, zda jsem schopna tohleto zvládnou a jestli mi to za to vůbec stojí. A stálo," dodala.

Související články

Další články